Αρχική Πρόγραμμα Πρόπονήσεων

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 

*Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου αλλάζει κάθε εβδομάδα

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ

 15.30

 ΑΓ.11x11 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΟ

 

19.00

 

 ΑΓ..5Χ5 ΜΕ ΑΕΚ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΑΚΑ

ΑΓ.ΠΑΙΔΕΣ

11.30

ΑΓ.11Χ11 ΜΕ ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙOY ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  10.00  ΑΓ. 5Χ5 ΠΡΩΤ.ΕΠΟ ΜΕ ΑΘΗΝΑ 90 ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ

ΑΓ.ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

11.30

ΓΟΥΔΗ

12.00

ΑΓ.5Χ5 ΠΡΩΤ.ΕΠΟ ΜΕ ΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ

ΑΓ.JUNIOR'S

14.00 

ΑΓ.9Χ9 ΜΕ ΟΛΥΜΠ.ΑΛΙΜΟΥ ΣΤΟ ALMA CLUB  11.00

ΑΓ.5Χ5 ΠΡΩΤ.ΕΠΟ ΜΕ ΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ

ΑΓ.PRO-JUNIOR'S

11.30

ΑΓ.9Χ9 ΜΕ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ

9.30 

ΓΟΥΔΗ Β'

Β' ΑΓ.ΠΑΙΔΕΣ

12.30 

 ΓΟΥΔΗ

12.30  ΑΓ.11Χ11 ΜΕ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΠΟ

Β' ΑΓ.ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

9.00

 ΑΓ.11Χ11 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠ.ΣΤΗΝ ΕΠΟ

14.00 ΓΟΥΔΗ

Β' ΑΓ. JUNIOR'S

 10,00

 ΑΓ.  9 Χ 9 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΛΑΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟ 

15.00  ΓΟΥΔΗ

Β' ΑΓ. PRO-JUNIOR'S

14.30

 ΓΟΥΔΗ

11.00 ΑΓ.9Χ9 ΜΕ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΝΗ 

Γ' ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

-

 


-

Γ' ΑΓ. JUNIOR'S

-

 

 

-

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

13.30 

ΓΟΥΔΗ

 14.00 ΑΓ. 6 Χ 6  ΜΕ ΠΑΟ SCHOOL ΣΤΗ ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ

Β' PRO-JUNIOR'S

 9.30  ΓΟΥΔΗ  13.15  ΓΟΥΔΗ

Γ ' PRO-JUNIOR'S

9.30  ΓΟΥΔΗ 13.15  ΓΟΥΔΗ
BABINI

 

9.30 ΓΟΥΔΗ 13.15  ΓΟΥΔΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Λ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ & 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ.ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΕΞΟΔΟΣ Λ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ.

ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ Λ.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑ 150Μ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ: ΗΡΩΑ ΜΑΤΣΗ 74-78 ΑΛΙΜΟΣ.ΑΠΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ OPEL

ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ : ΕΠΤΑΝΗΣΟΥ 8 & ΚΑΒΑΦΗ ΑΛΙΜΟΣ 210 9841527

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΑΝΗΣ: ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ "Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ" 

ALMA CLUB: ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗ 12 ΑΛΙΜΟΣ .ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ

 


 


ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 2014-2015

                     ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

*Το πρόγραμμα από Δευτέρα εως Παρασκευή παραμένει σταθερό για όλη τη σεζον

                                              

ΤΜΗΜΑΤΑ

 ΗΜΕΡΕΣ  ΩΡΕΣ  ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓ.ΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ                              ΠΕΜΠΤΗ                        ΣΑΒΒ. - ΚΥΡ.

20.00

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ                              ΠΕΜΠΤΗ                        ΣΑΒΒ. - ΚΥΡ.

19.00

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΑΓ. JUNIOR’S

ΤΡΙΤΗ                              ΠΕΜΠΤΗ                        ΣΑΒΒ. – ΚΥΡ.

18.00

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΑΓΩΝΕΣ

ΑΓ. PRO JUNIOR’S

ΠΕΜΠΤ                          

ΣΑΒΒ.                         

ΚΥΡ.                              

 

17.00

ΓΟΥΔΗ

ΑΓΩΝΕΣ

ΠΡΟΠ.

Β’ ΑΓ. ΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ                        

ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

16.00

 

ΓΟΥΔΗ

ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

ΠΡΟΠ.

Β’ ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ                      ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

18.00

ΓΟΥΔΗ

ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

ΠΡΟΠ.

Β’ ΑΓ. JUNIORS

ΤΡΙΤΗ                              ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

17.00

 

ΓΟΥΔΗ

ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

ΠΡΟΠ.

Β’ ΑΓ . PROJUNIORS

ΤΕΤΑΡΤΗ                         ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

17.00

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ.

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

Γ’ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ                       

ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

18.00

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ.

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

Γ’ JUNIORS

ΤΡΙΤΗ                              ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

17.00

 

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ.

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ                     

ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

16.00

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ.

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

Β’ PRO JUNIOR’S

ΤΕΤΑΡΤΗ                        

ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

16.00

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ.

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

Γ’ PRO JUNIOR’S

ΤΕΤΑΡΤΗ                        

ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

16.00

 

ΓΟΥΔΗ

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

BAMBINI

ΤΕΤΑΡΤΗ                         ΣΑΒΒ.

ΚΥΡ.

16.00

ΓΟΥΔΗ

ΓΟΥΔΗ

ΠΡΟΠ. ή ΦΙΛ. ΑΓΩ.

 

 

 

 

Ενημερωτικό Δελτίο

ΝΤΑΠΛ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΛΑΣ 5Χ5

 

        

Σύνολο επισκεπτών

140899

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΠΕΛΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Α.  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

Εθνικής  Αντιστασεως  121

Καιασαριανή (Πλησίων  Κάραβελ)

Τηλ.   2107258116

Πρόγραμμα Αγώνων

 Ανδρών 00/03/2013
00:00
-
 Εφήβων 00/03/2013 00:00
- - -
 Παίδων 00/03/2013 00:00
- - -
 Παμπαίδων 00/03/2013 00:00
- - -
 Junior 00/03/2013 00:00
-ΠΛΗΡΟΦΟΡ -ΠΡ.ΑΓΩΝΩΝ
-

Αναζήτηση

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2013

 



Αθλητικό Κέντρο

athlitiko

Χορηγοί του Ηνίοχου


Διεύθυνση:

ΗΝΙΟΧΟΣ
Πολιτιστικό Αθλητικό Σωματείο Αθήνας
Αθήνα
Τ: 2107483283
F: 2107777220
E: info@iniohosfc.gr

  • Facebook: #
  • Twitter: #
  • YouTube: #