ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12
ΕΦΗΒΙΚΟ  10.30 ΑΓ 11Χ11 ΘΟΥΚ. ΜΕ ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 ΣΤΗΝ ΕΠΟ
ΑΓ. ΠΑΙΔΕΣ 11.00 ΑΓ.11Χ11 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΑΣΤΕΡΑ ΖΩΓΡ.ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ

10.30 ΜΕ ΕΦΗΒΙΚΟ

Β' ΑΓ. ΠΑΙΔΕΣ  13.00 ΓΟΥΔΗ
ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

10.00 ΑΓ 5Χ5 ΠΡΩΤ.ΕΠΟ ΜΕ ΗΡΑΚΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ

14.00 ΑΓ.5Χ5 ΠΡΩΤ.ΕΠΟ ΜΕ ΕΡΜΗ ΖΩΓΡ.ΣΕ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 
Β' ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 11.00 ΑΓ.9Χ9 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΑΜΠΕΛΟΚ.ΣΤΗΝ ΕΠΟ  13.00 ΓΟΥΔΗ
ΑΓ. JUNIOR  2007  10.00 ΦΙΛ.ΑΓ 9Χ9 ΜΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΡΕΝΤΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟ  16.15 ΑΓ.5Χ5 ALL STAR GAME ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
ΑΓ. JUNIOR  2008 11.00 ΓΟΥΔΗ 13.00 ΑΓ.9Χ9 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΚΥΠΡΟ ΚΟΡΥΔ.ΣΕ SOCCERINO
Β ΑΓ. JUNIOR 12.00 ΑΓ.5Χ5 ΜΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ 10.00 ΦΙΛ.ΑΓ.5Χ5 ΜΕ Β PROJUNIOR ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ
                 -
ΑΓ. PROJUNIOR 10.00 ΑΓ.5Χ5 ΠΡΩΤ ΕΠΟ ΜΕ ΠΑΡΝΗΘΑ ΣΕ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ

10.00 ΑΓ.8Χ8 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΟΛΥΜΠ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΕ Δ' ΓΚΑΡΑΖ ΗΛΙΟΥΠ.

B ΑΓ. PRO JUNIOR

12.30 ΚΟΛΥΜΒ.

10.00 ΦΙΛ.ΑΓ 5Χ5 ΜΕ Β JUNIOR ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 13.00 ΑΓ.6Χ6 ΘΟΥΚ.ΜΕ ΑΘΛΟ ΗΛΙΟΥΠ.ΣΤΟ ΓΟΥΔΗ 12.00 ΓΟΥΔΗ
BABINI 13.30 ΚΟΛΥΜΒ. 11.00 ΓΟΥΔΗ

 

SOCCERINO: ΜΠΙΧΑΚΗ ΔΙΟΝ.31 ΑΝΩ ΡΕΝΤΗΣ 210 4252 882

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΦΥΛΗΣ : ΦΥΛΗΣ 152 ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ ΕΞΟΔΟΣ 6 ΦΥΛΗΣ ΣΤΗ 30η ΣΤΑΣΗ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΝΟΤΟΥ 

ARENA ΡΕΝΤΗ : Λ.ΣΠΑΤΩΝ 77 ΣΠΑΤΑ

ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ : ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 19 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ 2106229774 ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚ.ΟΔΟ ΑΘΗΝ.ΛΑΜΙΑΣ  


ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ: ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 11. Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ. ATHENS FOOTBALL CLUB ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ.


ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY: Λ.ΑΝΘΟΥΣΗΣ 12. ΠΑΛΛΗΝΗ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΡΟΣ MACRO ΠΑΛΛΗΝΗΣ.


ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ: ΜΟΡΦΟΚΛΗΣΙΑΣ & ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ, Ν.ΙΩΝΙΑ


ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΗ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ : ΛΕΩΦ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ 21, ΑΛΙΜΟΣ.


ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΟΥ 128 (ΕΞΟΔΟΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ ΠΡΟΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟ ΣΤΕΝΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ./200μ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ .


ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 210 2486000 & 6944 734894


ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ : ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΝ Π.ΡΑΛΛΗ  ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΟΥ LIDL ΚΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ LIDL ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 200μ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.

 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΚΟΛ.: ΟΔΟΣ ΜΠΕΝΑΚΗ & ΡΟΪΔΗ ΣΤΟ ΨΥΧΙΚΟ.

 

ΓΗΠΕΔΟ SOCCER ΡΕΝΤΗ ΑΡΕΝΑ: ΠΑΡΩΔΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 46, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ. ΤΗΛ: 2104252997

 

ΓΗΠΕΔΟ ELITE : ΤΖΑΚΙΩΝ 30, ΠΑΛΛΗΝΗ. ΑΠΟ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΠΡΟΣ ΡΑΦΗΝΑ, ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΣΥΝΑΝΤΩ MERCURY ΕΞΩΛΕΜΒΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ. ΣΤΑ 300μ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ

 

 

ΓΗΠΕΔΟ Δ' ΓΚΑΡΑΖ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : ΟΔΟΣ ΑΛΛΙΜΟΥΝΤΟΣ, ΠΡΟΣ ΒΟΥΝΟ. 

 

ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ : ΑΠΟ ΛΕΩΦ. ΑΘΗΝΩΝ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΑΦΝΙ, ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΣΤΗ ΛΕΩΦ. ΣΧΙΣΤΟΥ. 500μ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑΜΑ, ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΕΝΟ ΠΑΛΙ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΒΟΥΝΟ. ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΛΜ, ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ.

 

ΓΗΠΕΔΟ Β' ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ : ΛΕΩΦ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΥ 21,  ΑΛΙΜΟΣ. ΣΕ Β΄ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ PARADISE CLUB ΑΧΑΡΝΩΝ : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 100, ΑΧΑΡΝΑΙ. ΕΞΟΔΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΡΟΣ ΠΑΡΝΗΘΑ, ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑΜΠΕΛΕΣ. 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ: ΤΕΡΜΑ ΣΥΓΓΡΟΥ ΠΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΤΑ 50μ. ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ, 300μ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΒΕΡΩΦ.

 

ΓΗΠΕΔΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ: ΑΛ. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ 24, ΓΛΥΦΑΔΑ. ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΩΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ

     Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ: ΤΕΡΜΑ ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ

 

ΓΗΠΕΔΟ Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΟΔΟΣ ΚΥΠΡΟΥ, ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.

ΓΗΠΕΔΟ ATHENS FOOTBALL CLUB: ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 11, ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ. ΤΗΛ: 2102512222

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΑΝΗΣ : ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ  ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ, ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ

 

 

ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 2016-2017:

 

ΑΓ. PRO JUNIOR: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΩΤ. ΕΠΟ 5Χ5

ΑΓ. JUNIOR : ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΙ 5Χ5 & 2η ΘΕΣΗ ΠΡΩΤ. ΕΠΟ 5Χ5

ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ : 2η ΘΕΣΗ ΠΡΩΤ. ΕΠΟ 5Χ5 & ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΘΟΥΚ. ΠΡΩΤ. 11Χ11

ΕΦΗΒΙΚΟ : ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΟ 5Χ5


 

 

 

 

 

ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2017-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ   16:00 ΕΠΟ   

ΠΕΜΠΤΗ 17:00  ΓΟΥΔΗ   

ΣΑΒΒΑΤΟ  15:30   ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5

 

ΑΓ.ΠΑΙΔΕΣ 


ΤΡΙΤΗ 16:00 ΕΠΟ

 

ΠΕΜΠΤΗ 17:00  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5

 

ΑΓ.ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ   19:15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 

ΠΕΜΠΤΗ   19:15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

   

ΑΓ. JUNIORS ( ΓΕΝΝ. 2007 ) 

ΤΡΙΤΗ   18:15  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ  18:15  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

 


ΑΓ. JUNIORS ( ΓΕΝΝ. 2008 )

 

ΤΡΙΤΗ 17:00 ΓΟΥΔΗ

ΠΕΜΠΤΗ 16:00 ΕΠΟ

ΑΓ.  PROJUNIORS

ΤΕΤΑΡΤΗ   16:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 9Χ9

 

Β' ΑΓ. PROJUNIORS

ΤΕΤΑΡΤΗ   17:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

Β΄ ΑΓ.  ΠΑΙΔΕΣ

ΑΝΑΜΟΝΗ


Β' ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΤΡΙΤΗ  19:15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ 19.15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

B' ΑΓ.JUNIOR

ΠΕΜΠΤΗ  18:00  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 

ΤΡΙΤΗ   18:00  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

ΒΑΒΙΝΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ  16:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

 

 

 



 


  



 

ΝΤΑΠΛ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΛΑΣ 5Χ5

 

        

Σύνολο επισκεπτών

206284

Αναζήτηση


Διεύθυνση:

ΗΝΙΟΧΟΣ
Πολιτιστικό Αθλητικό Σωματείο Αθήνας
Αθήνα
Τ: 2107483283
F: 2107777220
E: info@iniohosfc.gr