ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/05 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/05
ΕΦΗΒΙΚΟ - -
ΑΓ. ΠΑΙΔΕΣ 13:45 ΕΠΟ

12:00 ΑΓ. 11Χ11 PLAYOFF ΜΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΕ ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΟΥ

Β' ΑΓ. ΠΑΙΔΕΣ 13:45 ΕΠΟ -
ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

13:45 ΕΠΟ

12:00 ΑΓ. 11Χ11 PLAYOFF ΜΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΕ ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΟΥ
Β' ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 13:45 ΕΠΟ 10:30  ΕΠΟ
ΑΓ. JUNIOR 11:00 ΑΓ. 9Χ9 PLAYOFF ΜΕ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΣΕ ΕΠΟ 10:30 ΕΠΟ
Β1 ΑΓ. JUNIOR 09:00 ΦΙΛ. ΑΓ. 9Χ9 ΜΕ ΑΓ. PROJUNIOR ΣΕ ΕΠΟ 14:00  ΓΟΥΔΗ
ΕΚΤΟΣ 14ΑΔΑΣ (2007)         -             -
ΑΓ. PROJUNIOR 09:00 ΦΙΛ. ΑΓΩΝΑΣ 9Χ9 ΜΕ Β' JUNIOR ΣΕ ΕΠΟ 

11:30  ΕΠΟ

B1' ΑΓ. PRO JUNIOR

12:30 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

11:30  ΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 10:00 ΓΟΥΔΗ  12:30  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 10:00  ΓΟΥΔΗ 12:30  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
BABINI 12:00  ΓΟΥΔΗ 13:00  ΓΟΥΔΗ 

 

 

 

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΩΝ:

 

 

 

ΓΗΠ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΟΠΙΣΘΕΝ ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ,  ΓΗΠ. CHAMPIONS.


ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ.


ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ : ΛΕΩΦ.  ΒΕΙΚΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ.


  

FOOTBALL FACTORY : ΤΖΑΚΙΩΝ 30. ΠΑΛΛΗΝΗ. ΑΠΟ Λ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΥΝΤΑΝΤΩ ΔΕΞΙΑ ΜΑΓΑΖΙ "ΚΑΡΕΚΛΑ". ΜΕΤΑ ΔΕΞΙΑ.


ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΝΗΘΑΙΚΟΥ : ΑΘΛ. ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΡΩΔΟΝ 1, ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ, ΦΥΛΗ.


ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΑΡΕΝΑ : ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 46, ΡΕΝΤΗΣ. ΤΗΛ. 2104252997


ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΥΛΗΣ : ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΦΥΛΗΣ. ΣΤΗΝ 30η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΛΕΩΦ. ΦΥΛΗΣ.


PARADISE CLUB: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 100, ΑΧΑΡΝΑΙ

 


ΓΗΠΕΔΟ AXION CLUB :  ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ 34, ΡΕΝΤΗΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΛΛΕΥ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, ΣΤΑ 500μ. ΔΕΞΙΑ, ΣΤΗΝ ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ.


ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ : ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ

 

ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ :  ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΕΞΟΔΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ. ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΔΕΞΙΑ. ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΞΙΑ. ΣΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ "ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ" ΚΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.


ΓΗΠ. STAR CLUB ΒΟΥΛΑΣ : ΑΛΚΥΟΝΙΔΩΝ 4, ΒΟΥΛΑ. ΕΝΑΝΤΙ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ. ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ


ΓΗΠ. ALEO FC : ΟΡΦΕΩΣ 201, ΑΙΓΑΛΕΩ. ΕΝΑΝΤΙ ΙΚΕΑ ΚΗΦΙΣΣΟΥ. ΤΗΛ 6977068874

 

ΓΗΠ. ΔΙΑΝΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ. ΓΗΠΕΔΟ ΗΙΛΟΥΠΟΛΗΣ Β΄


ΓΗΠΕΔΟ GALAXY : ΝΑΥΠΛΙΟΥ 27, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ. 300μ. ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ


ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ : ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΩΝΙΑ, ΜΟΣΧΑΤΟ. ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ, ΑΡΙΣΤΕΡΑ.


ΓΗΠ. ALMA CLUB: ΑΠΟ ΛΕΩΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΣ ΓΛΥΦΆΔΑ ΚΆΝΩ ΔΕΞΙΆ ΣΕ OPEL, ΠΕΡΝΆΩ ΤΟ ΓΗΠ. ΤΡΑΧΏΝΩΝ K ΚΆΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΆ. ΣΤΟ ΤΈΛΟΣ ΤΟΥ ΓΗΠΈΔΟΥ ΠΆΛΙ ΑΡΙΣΤΕΡΆ. ΤΈΡΜΑ ΟΔΟΎ MΕΓΆΛΗΣ ΤΟΥ ΓΈΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 12, ΆΛΙΜΟΣ. THL:2109930031

 

 

ΓΗΠ. ΕΛΑΙΩΝΑ : ENANTI KINGDOM, ALLOU FUN PARK.

 

 

ΓΗΠ. ΛΌΦΟY ΠΑΝΙ: AΛΙΜΟΣ, ΚΑΤΕΒΑΊΝΟΝΤΑΣ ΛΕΩΦ. ΑΛΊΜΟΥ, ΔΕΞΙΆ ΣΥΝΑΝΤΏ ΤΟ JUMBO ΑΛΊΜΟΥ. ΠΊΣΩ ΑΠΌ ΤΟ JUMBO ΑΛΊΜΟΥ.



ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ : ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 


ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΗΝΑΣ 90 : ΠΙΣΩ ΑΠΟ SMART-MERCEDES ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ, ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ.


ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ : ΠΡΟΣ ΑΙΑΚΕΙΟ ΜΕΤΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΣΤΟ 1 ΧΛΜ ΔΕΞΙΑ.

 

ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ : ΑΠΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ, ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΕΛ ΚΑΙ ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ. ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΤΑ 100μ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ.


ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΥΛΗΣ : 30η ΣΤΑΣΗ ΦΥΛΗΣ


ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΙΣΤΑ : ΛΕΩΦ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΑΙ ΔΕΚΕΛΕΙΑΣ, ΑΧΑΡΝΑΙ. ΤΗΛ. 2102409731


ΓΗΠΕΔΟ ΥΜΜΗΤΟΥ :  ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ, ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ, ΣΤΑ 300μ.

 

ΓΗΠΕΔΟ Δ' ΓΚΑΡΑΖ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΑΛΛΙΜΟΥΝΤΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.


ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: ΣΤΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟ, ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ.


ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΑΡΕΝΑ : ΠΑΡΟΔΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 46, ΡΕΝΤΗΣ.


ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΠΟ ΛΕΩΦ. ΣΧΙΣΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΑΥΤΙΚΗ ΒΑΣΗ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑΜΑ. ΣΤΟ 1ο ΣΤΕΝΟ ΠΑΛΙ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΣΤΟ 1 ΧΛΜ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ


ΓΗΠ. FOOTBALL FACTORY : ΤΖΑΚΙΩΝ 30, ΠΑΛΛΗΝΗ. ΑΠΟ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΑΝΤΩ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ "ΚΑΡΕΚΛΑ". ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ, ΚΑΝΩ ΔΕΞΙΑ, ΣΤΑ 50μ ΕΙΝΑΙ Η ΟΔΟΣ ΤΖΑΚΙΩΝ


ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΟΜΑ ΒΑΡΗΣ : ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 2 ΧΕΡΟΜΑ ΒΑΡΗΣ.


 


 

 

 

 

 

ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΕΡΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ   21:00 ΓΟΥΔΗ   

ΠΕΜΠΤΗ 22:00  ΓΟΥΔΗ   

ΣΑΒΒΑΤΟ  15:30   ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5

 

ΑΓ.ΠΑΙΔΕΣ 

ΤΡΙΤΗ   17:30  ΓΟΥΔΗ

ΠΕΜΠΤΗ  18:00  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

ΑΓ.ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ   18:15  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 

ΠΕΜΠΤΗ  (ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004)   18:00 ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 

 

ΠΕΜΠΤΗ (ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005)   16:10 ΣΤΗΝ ΕΠΟ 

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

   

ΑΓ. JUNIORS

ΤΡΙΤΗ   19:30  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ  18:15  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 11Χ11

 

ΑΓ.  PROJUNIORS

ΤΕΤΑΡΤΗ   16:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΓΩΝΑΣ 5Χ5 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ 9Χ9

 

Β' ΑΓ. PROJUNIORS

ΤΕΤΑΡΤΗ   17:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

Β΄ ΑΓ.  ΠΑΙΔΕΣ

ΤΡΙΤΗ  16:10 ΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

Β' ΑΓ. ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΤΡΙΤΗ  16:10 ΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

B' ΑΓ.JUNIOR

ΠΕΜΠΤΗ  17:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 

ΤΡΙΤΗ   16:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ

 

ΒΑΒΙΝΙ

ΠΕΜΠΤΗ  16:30  ΓΟΥΔΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

 

 

 



 


  



 

ΝΤΑΠΛ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΛΑΣ 5Χ5

 

        

Σύνολο επισκεπτών

202849

Αναζήτηση


Διεύθυνση:

ΗΝΙΟΧΟΣ
Πολιτιστικό Αθλητικό Σωματείο Αθήνας
Αθήνα
Τ: 2107483283
F: 2107777220
E: info@iniohosfc.gr